BADMINTON

Reklama

kobiety

gra pojedyncza Kamila Augustyn (1982, SKB Suwałki)

mężczyźni

gra pojedyncza Przemysław Wacha (1981, LKS Technik Głubczyce)

gra podwójna Michał Łogosz (1977, SKB Suwałki) Adam Cwalina (1985, SKB Suwałki)

gra mieszana Nadieżda Zięba (1984, UKS Hubal Białystok) Robert Mateusiak (1976, UKS Hubal Białystok)

BOKS

Karolina Michalczuk (1979, PACO Lublin) 51 kg

Reklama

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Joanna Mitrosz (1988, UKS Jantar Gdynia) wielobój

GIMNASTYKA SPORTOWA

Marta Pihan-Kulesza (1987, MKS Kusy Szczecin) wielobój
Roman Kulesza
(1983, AZS AWF Biała Podlaska) wielobój

JEŹDZIECTWO

ujeżdżenie

Beata Stremler (1984, Lewada Zakrzów), koń Martini
Katarzyna Milczarek (1965, KJ Zagozd), koń Ekwador
Michał Rapcewicz (1982, AKU Thomson Wrocław), koń Randon

wkkw

Paweł Spisak (1981, JKS Dako Galant Skibno), koń Wag

JUDO

kobiety

Katarzyna Kłys (1986, Wisła Kraków) 70 kg
Daria Pogorzelec (1990, Wybrzeże Gdańsk) 78 kg
Urszula Sadkowska (1984, UKS Nippon Olsztyn) +78 kg

mężczyźni

Paweł Zagrodnik (1987, Czarni Bytom) 66 kg
Tomasz Adamiec (1982, UKJ Ryś Warszawa) 73 kg
Janusz Wojnarowicz (1980, Czarni Bytom) +100 kg

KAJAKARSTWO

klasyczne

kobiety

Aneta Konieczna (1978, Warta Poznań) K-1 500 m, K-4 500 m
Beata Mikołajczyk (1985, UKS Kopernik Bydgoszcz) K-2 500 m, K-4 500 m
Marta Walczykiewicz (1987, KTW Kalisz) K-1 200 m, K-4 500 m
Karolina Naja (1990, AZS AWF Gorzów Wlkp.) K-2 500 m, K-4 500 m


mężczyźni

Piotr Siemionowski (1988, Zawisza Bydgoszcz) K-1 200 m
Piotr Kuleta (1977, Zawisza Bydgoszcz) C-1 200 m, C-1 1000 m
Marcin Grzybowski (1979, Posnania Poznań) C-2 1000 m
Tomasz Kaczor (1989, Warta Poznań) C-2 1000 m


górskie

kobiety

Natalia Pacierpnik (1988, KKK Kraków) K-1 slalom

mężczyźni

Mateusz Polaczyk (1988, Zawisza Bydgoszcz) K-1 slalom
Grzegorz Kiljanek (1984, LKK Drzewica) C-1 slalom
Marcin Pochwała
(1984, KKK Kraków) C-2 slalom
Piotr Szczepański
(1988, KKK Kraków) C-2 slalom

KOLARSTWO

torowe

sprint drużynowy Damian Zieliński (1980, SSPS Piast Szczecin) oraz sprint Kamil Kuczyński (1984, SSPS Piast Szczecin) oraz keirin Maciej Bielecki (1986, SSPS Piast Szczecin) Adrian Tekliński (1989, ALKS Stal Grudziądz) rezerwowy

omnium kobiet

Małgorzata Wojtyra (1989, Bo Go Szczecin)

górskie (MTB)

kobiety

Maja Włoszczowska (1983, CCC Polkowice)
Aleksandra Dawidowicz (1987, CCC Polkowice)

mężczyźni

Marek Konwa (1990, Milka Superior MTB Racing Team)
Piotr Brzózka (1989, JBG2 Team Warszowice)

szosowe

mężczyźni

wyścig ze startu wspólnego

Michał Gołaś (1984, Omega Pharma Quick Step Belgia) Michał Kwiatkowski (1990, Omega Pharma Quick Step Belgia) Maciej Bodnar (1985, Liquigas Cannondale Włochy)

kobiety

wyścig ze startu wspólnego

Katarzyna Pawłowska (1989, UKS 1 Limaro Kórnik)

LEKKA ATLETYKA

kobiety

100 m Marta Jeschke (1986, SKLA Sopot)

200 m Anna Kiełbasińska (1990, AZS AWF Warszawa)

1500 m Renata Pliś (1985, MKL Maraton Świnoujście)

maraton Karolina Jarzyńska (1981, Piętka Katowice)

400 m ppł Anna Jesień (1978, LŁKS Prefbet Śniadowo)

3000 m z przeszkodami Katarzyna Kowalska (1985, LKS Vectra-DGS Włocławek) Matylda Szlęzak (1989, AZS AWF Kraków)

dysk Żaneta Glanc (1983, OŚ AZS Poznań)

młot Anita Włodarczyk (1985, Skra Warszawa) Joanna Fiodorow (1989, OŚ AZS Poznań)

tyczka Monika Pyrek (1980, OSOT Szczecin) Anna Rogowska (1981, SKLA Sopot) warunkowo do 30.07

7-bój Karolina Tymińska (1984, ZLKL Zielona Góra) warunkowo do 21.07

chód 20 km Paulina Buziak (1986, OTG Sokół Mielec) Agnieszka Szwarnóg (1986, AZS AWF Kraków) Agnieszka Dygacz (1985, UKS Technik Radom)

4x100 m Anna Kiełbasińska (1990, AZS AWF Warszawa) Marika Popowicz (1988, SL WKS Zawisza) Daria Korczyńska (1981, WKS Śląsk) Ewelina Ptak (1987, WKS Śląsk) Marta Jeschke (1986, SKLA Sopot)

4x400 m Anna Jesień (1978, LŁKS Prefbet Śniadowo) Agata Bednarek (1988, AZS Łódź) Justyna Święty (1992, AZS AWF Katowice) Patrycja Wyciszkiewicz (1994, Olimpia Poznań) Iga Baugmart (1989, BKS Bydgoszcz)

mężczyźni

100 m Dariusz Kuć (1986, Zawisza Bydgoszcz)

400 m Marcin Marciniszyn (1982, WKS Śląsk)

800 m Marcin Lewandowski (1987, Zawisza Bydgoszcz) Adam Kszczot (1989, RKS Łódź)

maraton Henryk Szost (1982, WKS Grunwald Poznań) Marcin Chabowski (1986, WKS Flota Gdynia)

110 m ppł Artur Noga (1988, Warszawianka)

3000 m z przeszkodami Łukasz Parszczyński (1985, Podlasie Białystok)

dysk Piotr Małachowski (1983, Śląsk Wrocław) Robert Urbanek (1987, MKLA Łęczyca) Przemysław Czajkowski (1988, AZS AWF Biała Podlaska)

kula Tomasz Majewski (1981, AZS AWF Warszawa)

młot Paweł Fajdek (1989, KS Agros Zamość) Szymon Ziółkowski (1976, OŚ AZS Poznań)

oszczep Paweł Rakoczy (1987, AZS AWFiS Gdańsk) Bartosz Osewski (1991, AZS AWFiS Gdańsk) Igor Janik (1983, AZS AWFiS Gdańsk)

tyczka Łukasz Michalski (1988, Zawisza Bydgoszcz) Paweł Wojciechowski (1989, Zawisza Bydgoszcz) warunkowo do 30.07

chód 20 km Dawid Tomala (1989, AZS AFW Katowice) Grzegorz Sudoł (1978, AZS AWF Kraków) Rafał Augustyn (1984, OTG Sokół Mielec)

chód 50 km Łukasz Nowak (1988, AZS Poznań) Rafał Sikora (1987, AZS AWF Kraków) Rafał Fedaczyński (1987, AZS AWF Katowice)

4x100 m Dariusz Kuć (1986, Zawisza Bydgoszcz) Robert Kubaczyk (1986, OŚ AZS Poznań) Kamil Kryński (1987, Podlasie Białystok) Jakub Adamski (1987, OŚ AZS Poznań) Artur Zaczek (1989, OŚ AZS Poznań)

4x400 m Marcin Marciniszyn (1982, WKS Śląsk) Piotr Wiaderek (1984, AZS AWFiS Gdańsk) Kacper Kozłowski (1986, AZS UWM Olsztyn)

ŁUCZNICTWO

kobiety Natalia Leśniak (1991, Łucznik Żywiec)

mężczyźni Rafał Dobrowolski (1983, Stella Kielce)

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

kobiety Sylwia Gawlikowska (1983, CWKS Legia Warszawa) Katarzyna Wójcik (1983, CWKS Legia Warszawa)

mężczyźni Szymon Staśkiewicz (1987, ZKS Drzonków Zielona Góra) Łukasz Klekot (1989, ZKS Drzonków Zielona Góra)

PŁYWANIE

kobiety

Otylia Jędrzejczak (1983, AZS AWF Warszawa) sztafeta 4x200 m st. dow., 100 i 200 m st. mot.
Karolina Szczepaniak (1992, AZS AWF Warszawa) sztafeta 4x200 m st. dow, 100 i 200 m st. mot.
Katarzyna Wilk (1992, AZS AWF Katowice) sztafeta 4x200 m st. dow., 100 m st. dow.
Aleksandra Putra (1986, AZS UWM Olsztyn) sztafeta 4x200 m st. dow.
Anna Dowgiert (1990, Śląsk Wrocław) 50 m st. dow.
Alicja Tchórz (1992, Juvenia Wrocław) 200 m st. grzb.
Diana Sokołowska (1996, Juvenia Białystok) sztafeta 4x200 m st. dow.
Natalia Charłos (1993, Swim-team Elmshorn) 10 km






mężczyźni

Konrad Czerniak (1989, Wisła Puławy) 100 m st. dow., 100 m st. mot., sztafeta 4x100 m st. zm.
Paweł Korzeniowski (1985, AZS AWF Warszawa) 200 m st. mot., sztafeta 4x100 m st. zm.
Radosław Kawęcki (1991, Korner Zielona Góra) 200 m st. grzb.
Marcin Cieślak (1992, Warszawianka) 200 m st. mot., 200 m st. zm.
Mateusz Sawrymowicz (1987, MŁP Szczecin) 1500 m
Marcin Tarczyński (1990, Amprel Pruszków) sztafeta 4x100 m st. zm., 100 m st. grzb.
Dawid Szulich (1990, Delfin Legionowo VKS) sztafeta 4x100 m st. zm., 100 m st. klas.
Kacper Majchrzak (1992, Warta Poznań) sztafeta 4x100 m st. zm.
Sławomir Kuczko (1985, AZS AWF Warszaw) sztafeta 4x100 m st. zm., 200 m st. klas.
Oskar Krupecki (1992, MKP Szczecin) sztafeta 4x100 m st. zm.








PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

kobiety

Joanna Łochowska (1988, UKS Zielona Góra) 53 kg
Aleksandra Klejnowska-Krzywańska (1982, CWSPC Zawisza Bydgoszcz) 53 kg
Ewa Mizdal (1987, Unia Hrubieszów) 69 kg

mężczyźni

Krzysztof Zwarycz (1990, KPC Górnik Polkowice) 77 kg
Adrian Zieliński (1989, Tarpan Mrocza) 85 kg
Arsen Kasabijew (1987, KPC Górnik Polkowice) 94 kg
Tomasz Zieliński (1990, Tarpan Mrocza) 94 kg
Marcin Dołęga (1982, CWSPC Zawisza Bydgoszcz) 105 kg
Bartłomiej Bonk (1984, Budowlani Opole) 105 kg




SIATKÓWKA

drużyna mężczyzn

Paweł Zagumny (1977, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) Łukasz Żygadło (1980, Fakieł Nowy Urengoj) Zbigniew Bartman (1987, Asseco Resovia) Jakub Jarosz (1987, Latina Volley) Marcin Możdżonek (1985, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) Piotr Nowakowski (1987, Asseco Resovia Rzeszów) Grzegorz Kosok (1986, Asseco Resovia) Michał Kubiak (1988, Jastrzębski Węgiel) Bartosz Kurek (1988, Dynamo Moskwa) Michał Ruciak (1983, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) Michał Winiarski (1983, PGE Skra Bełchatów) Krzysztof Ignaczak (1978, Asseco Resovia Rzeszów)

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Grzegorz Fijałek (1987, Delic-Pol Norwid Częstochowa) Marius Prudel (1986, TS Volley Rybnik)

STRZELECTWO

Sylwia Bogacka (1981, Gwardia Zielona Góra) Agnieszka Nagay (1981, Orzeł Łódź) Beata Bartków-Kwiatkowska (1981, Wisła Kraków) Paula Wrońska (1991, Lider-Amicus Lębork)

SZERMIERKA

kobiety

Sylwia Gruchała (1981, AZS AWF Warszawa) floret druż.
Małgorzata Wojtkowiak (1982, AZS AWF Poznań) floret druż.
Martyna Synoradzka (1988, AZS AWF Poznań) floret druż.
Magdalena Piekarska (1986, AZS AWF Warszaw) szpada ind.
Aleksandra Socha (1982, AZS AWF Warszawa) szabla ind.
Karolina Chlewińska (1983, AZS AWFiS Gdańsk) floret druż. rezerwowa




mężczyźni

Adam Skrodzki (1983, AZS AWF Katowice) szabla ind.
Radosław Zawrotniak (1981, AZS AWF Katowice) szpada ind.

TAEKWONDO

Michał Łoniewski (1988, AZS AWF Warszawa) waga piórkowa (68 kg)

TENIS

kobiety

singiel i debel Agnieszka Radwańska (1989, Nadwiślan Kraków) Urszula Radwańska (1990, Nadwiślan Kraków)

debel Klaudia Jans-Ignacik (1984, SKT Sopot) Alicja Rosolska (1985, Warszawianka)

mężczyźni

singiel Łukasz Kubot (1982, KKT Wrocław)

debel Marcin Matkowski (1981, Mera Warszawa) Mariusz Fyrstenberg (1980, Masters Szczecin)

TENIS STOŁOWY

kobiety

Qian Li (1986, KTS Tarnobrzeg) ind. i druż.
Natalia Partyka (1989, SKTS Sochaczew) ind. i druż.
Katarzyna Grzybowska (1989, MKSTS Polkowice) druż.
Kinga Stefańska (1980, KTS Tarnobrzeg) druż. rezerwowa


mężczyźni

Yi Wang Zeng (1983, Bogoria Grodzisk Maz.) ind.

TRIATHLON

kobiety

Maria Cześnik (1977, WLKS Kmicic Częstochowa) Agnieszka Jerzyk (1988, 64-sto Leszno)

mężczyźni

Marek Jaskółka (1976, Biuro Podróży AS Szczecin)

WIOŚLARSTWO

kobiety

dwójka podwójna Julia Michalska (1985, Tryton Poznań) Magdalena Fularczyk (1986, Lotto Bydgostia)

czwórka podwójna Natalia Madaj (1988, Posnania Poznań) Joanna Leszczyńska (1988, WTW Warszawa) Kamila Soćko (1988, WTW Warszawa) Sylwia Lewandowska (1991, WTW Warszawa)

mężczyźni

jedynka Michał Słoma (1982, AZS UMK Toruń)

dwójka bez sternika Jarosław Godek (1981, AZS AWF Gdańsk) Wojciech Gutorski (1982, Lotto Bydgostia WSG)

czwórka podwójna Michał Jeliński (1980, AZS AWF Gorzów Wlkp.) Marek Kolbowicz (1971, AZS Szczecin) Adam Korol (1974, AZS AWFiS Gdańsk) Konrad Wasielewski (1984, AZS Szczecin)

czwórka bez sternika wagi lekkiej Miłosz Bernatajtys (1982, Lotto Bydgostia WSG) Łukasz Pawłowski (1983, AZS UMK Toruń) Paweł Rańda (1979, AZS Politechnika Wrocław) Łukasz Siemion (1985, Lotto Bydgostia WSG)

ósemka Michał Szpakowski (1981, AZS UMK Toruń) Mikołaj Burda (1982, Lotto Bydgostia WSG) Krystian Aranowski (1988, Zawisza Bydgoszcz) Piotr Hojka (1984, Zawisza Bydgoszcz) Rafał Hejmej (1980, Zawisza Bydgoszcz) Marcin Brzeziński (1984, WTW Warszawa) Zbigniew Schodowski (1987, AZS AWF Gorzów Wlkp.) Piotr Juszczak (1988, Zawisza Bydgoszcz) Daniel Trojanowski (1982, Zawisza Bydgoszcz)

ZAPASY

kobiety

Iwona Matkowska (1982, MLKS Agros Żary) styl wolny 48 kg
Monika Michalik (1980, Orlęta Trzciel) styl wolny 63 kg

mężczyźni

Damian Janikowski (1989, Śląsk Wrocław) styl klas. 84 kg
Łukasz Banak (1983, Śląsk Wrocław) styl klas. 120 kg

ŻEGLARSTWO

kobiety

Zofia Klepacka-Noceti (1986, YKP Warszawa) RS:X
Agnieszka Skrzypulec (1989, SEJM Pogoń Szczecin) 470
Jolanta Ogar (1982, AZS AWFiS Gdańsk) 470
Anna Weinzieher (1990, AZS UW Warszawa) Laser Radial


mężczyźni

Przemysław Miarczyński (1979, SKŻ Sopot) RS:X
Mateusz Kusznierewicz (1975, Gdański Klub Żeglarski) Star
Dominik Życki (1974, Spójnia Warszawa) Star
Łukasz Przybytek (1989, DKŻ Dobrzyń) 49-er
Paweł Kołodziński (1988, AZS AWFiS Gdańsk) 49-er
Kacper Ziemiński (1990, SEJK Pogoń Szczecin) Laser
Piotr Kula (1987, BTZ Biskupiec) Finn