Serena Williams - Ula Radwańska 6:2, 6:3

Reklama

DRUGI SET:

IX gem: Amerykanka poszła za ciosem. Pokonała Radwańska do 15 i tym samym zakończyła mecz

VIII gem: Williams szybko się odgryzła. W łatwy sposób przełamała serwis Polki wygrywając do 15.

VII gem: Radwańska miała break point i nie zmarnowała okazji. Teraz to Polka przełamała rywalkę

Reklama

VI gem: Niestety Williams przełamała serwis Radwańskiej

V gem: Radwańska fantastycznym skrótem wyszła na prowadzenie. W kolejnej akcji niestety trafiła w siatkę. Kolejna długa wymiana kończy się zwycięsko dla aszej zawodniczki. Williams odpowiedziała asem serwisowym. To dodało jej skrzydeł i następne dwie piłki też padły jej łupem.

IV gem: Znakomity początek Uli. Po wspaniałych zagraniach prowadziła 40:0. Polka nie roztrwoniła przewagi i wygrała do 15.

Reklama

III gem: Serena podrażniona porażką w poprzednim gemie zaczęła bardzo agresywnie. Wygrała szybko dwie pierwsze piłki,ale Ula się nie poddała tak łatwo. Doprowadziła do remisu 40:40. Końcówka jednak należała do tenisistki z USA.

II gem: Williams zaczyna od uderzenia siatkę. Po chwili jednak popisała się ona dwoma returnami z rzędu i zrobiło się 30:15 dla niej. Kolejne trzy piłki należały do Polki i ona zapisała gema na swoim koncie.

I gem: Polka przy serwisie rywalki bardzo dzielnie walczyła. Po zaciętej grze uległa do 30.

PIERWSZY SET:

VIII gem: Williams wygrywa do 30 i tym samym całego seta 6:2.

VII gem: Gem bez historii. Williams wygrała do zera. Skończyła grę asem serwisowym.

VI gem: Najpierw Williams wystrzeliła piłkę poza kort, a po chwili to samo zrobiła Radwańska. Potem grę kontrolowała Polka i to ona zwycięsko zakończyła gema.

V gem: Przy swoim podaniu Amerykanka miała spore kłopoty. Ula dzielnie walczyła, ale dwa proste błędy sprawiły że przegrała do 30.

IV gem: Polka mocno zaczęła. Prowadziła 40:15. Ula nie zmarnowała szansy i wygrała swojego pierwszego gema.

III gem: Amerykanka zaczyna od asa.Potem był remis po świetnej kontrze Polki. Ula poszła za ciosem i objęła prowadzenie 30:15. Potem był remis, a następnie Serena popełniła podwójny błąd serwisowy. Jednak po chwili zaserwowała asa i była równowaga. Kolejne dwie piłki łatwo wygrała tenisistka z USA i tym samym całego gema.

II gem: Ula przy swoim serwisie przegrała wszystkie piłki. W efekcie Williams wygrywa do zera.

I gem: Polka bez strachu rozpoczęła ten mecz. W pierwszym gemie Ula była bardzo blisko przełamania serwisu rywalki. Ostatecznie Radwańska przegrała na przewagi. Serena przy swoim podaniu zaliczyła dwa asy serwisowe.