Warszawa

Polacy pokonali Brytyjczyków. ZDJĘCIA z meczu

4 sierpnia 2012, 15:15
Polska: Michał Winiarski, Grzegorz Kosok, Bartosz Kurek, Zbigniew Bartman, Łukasz Żygadło, Marcin Możdżonek i Krzysztof Ignaczak (libero) oraz Michał Kubiak, Jakub Jarosz, Michał Ruciak / Newspix / SEBASTIAN BOROWSKI
Biało-czerwoni nie dali swoim rywalom żadnych szans. Polscy siatkarze pokonali Brytyjczyków 3:0 na igrzyskach w Londynie. Zobacz galerię z meczu.

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Komentarze(11)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • maruti
    2012-08-04 21:11:32
    do prawdziwy patryjota:
    chyba za dużo oglądasz Tomasza Lisa na żywo ;)
    0
  • Tofik
    2012-08-04 18:56:08
    re~prawdziwy patryjota.
    Tacy debile jak ty rodzą się tylko w burdelu z nabytym od mamuśki syfilisem.
    0
  • dzony
    2012-08-04 15:24:27
    bardzo slaby mecz pozwolic na tyle brytyjczykom masakra powinni kazdego seta do 5 wygrac z amatorami medalu na tych igrzyskach na pewno nie bedzie
    0
  • prawdziwy patryjota
    2012-08-04 16:13:49
    Prezes nie będzie zadowolony! Każdy set powinien zakończyć sie do 2 albo przynajmniej do 2,5.
    To jest klęska i działa tu, można tak śmiało powiedzieć, układ! I to jest oczywista oczywistość.
    0
  • południowe słoneczne Podkarpacie
    2012-08-05 09:08:55
    Na 99 % zagramy z Niemcami, i to jest dobry układ.
    0
  • @dzony
    2012-08-04 16:32:06
    DAJ SPOKOJ NIEUDACZNIKU!!

KRYTYKOWAC TO LATWO - A MOZE BYS TAK COS OD SIEBIE DAL???

TRAGEDIA DURNIA!!
    0
  • Grab
    2012-08-05 03:25:46
    Panie trenerze Andrea Anastasi ! O Piotrze Nowakowskim musi Pan pamietac ! ! !
    0
  • ziolko
    2012-08-04 16:51:37
    Przeciez brytole to sa analfabeci w siatkowce.Dobrze ze nasi wygrali ale nie ma z tego powodu robic wielkiego hurra.